Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane doktore, víte, že mám v zahrdním domku plastová okna? Oni jsou zahrádkáři čím dál tím více na trávníky, na trvalky, tůje a grilování a pohodlné bydlení i na zahradě. Těch pěstitelů ovoce a zeleniny spíše ubývá a tak nemůže být celý časopis o ovoci a zelenině. Tohle fórum se dělí na spousty skupin pěstitelů. Jádroviny, peckoviny, drobné ovoce, exoty, V Zahrádkáři je málo o orchidejích, pokojovkách a třeba teď, podle mě moc o forzýtiích - ve dvou číslech na pokračování, to mi přijde plýtváním místa.  Proč tedy nedáte tip o čem psát, za kým zaject, nebo něco nenapíšete, je tady opravdu dost rozumných a přínosných příspěvků. Ženský vaří a rády se pochlubí (snad přemluvím manželku aby někdy udělala Honzu v pytli), napíšou o tom co umí. Články o způsobech pěstování od pana Suse mi přišly až moc odborné. Ten kdo tu má tisíce příspěvků, je výš než obyčejný zahrádkář, pro toho tam moc není. Ale pořád někdo začíná. Také čtu profi Sadaře a vinaře, když se k nim dostanu i slovenské Sady a vinice i Záhradkára.    

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika