Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, nenašel jsem nikde obdobné téma, tak se zkusím zeptat. Mám několik tlustic Crassula ovata 'Monstrosa'. U jedné z nich, která měla ještě předloni krásnou korunu, mi loni někdy z jara začaly odsychat celé větvě a opadávat. Zasychání se po čase zastavilo a rostlina začala zase obrůstat. Letos ale zase začaly jednotlivé větve usychat a už jich na rostině moc nezbývá. Bojím se, že odumře úplně. Nejsem schopen zjistit příčinu. Aby toho nebylo málo, začala mi tohle dělat i další tlustice stejného druhu. Tu první (viz obrázek) mám v kanceláři při trochu studenější ale celkem normální pokojové teplotě, tu druhou mám v domě při teplotě kolem 14ti stupňů. Obě jsou u okna. V průvanu není ani jedna. Nemyslím si, že by to bylo přelitím. Vody rostliny moc v poslední době nedostávaly. Spíš naopak. Věděl by někdo příčinu a co dělat? Děkuji!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika