tuje zesvetlala - jakoby uschla?



host - 18.105 (?) 
31.7.2007 14:44, zobrazeno: 6304x
Dobry den vsem,

prosim, poradte...zniceho nic mi odesla tuje (nevim presne druh-asi neni podstatne)..skoro ze dne na den zesvetlala, jakoby zesedla...uschla?..nebo je to nejaka choroba?? Nebyla zalevana ani hnojena. Dve sousedni (stejne druhe) jsou zatim beze zmeny.

Moc dekuji za pripadne rady a nazory. Renata
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 230.20 (?), 1.8.2007 6:06

Odpvídáte si asi sama: Nebyla zalévána, ani hnojena... Pokud jste v letošním horkém létě nezajistila přísun vody, je velmi pravděpodobné, že uschla.Také se mi stalo, že jsem u sebe na zahrádce objevil v kořenech uschlého cypřišku přímo centrum mraveniště.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 56.165 (?), 1.8.2007 22:55

Mravenci pod tujemi urcite nejsou na skodu, naopak provzdusnuji pudu a umoznuji lepsi rozvod vody. Jinak take myslim, ze to je zpusobeno suchem, ovsem je moznost i nejake choroby - je potreba se detailne podivat na vetvicky, zda tam nejsou plodnicky a podle toho dal osetrit stromky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika