Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám araukárii 3. rokem (2 zimy), jaro 2008 jsem koupila malý cca 40 cm vysoký stromek. 1. Zimu (2008/2009 = docela tuhá zima)  přezimovala v květináči pod přístreškem na chráněném místě před větrem, květináč obalený silnou stavební textilií, větve volně. Větve zhnědly, ale na jaře vyrazily a stromek udělal patro. 2. zima (2009/2010= dlouhá a krutá zima). Od jara 2009 zasazen v zahradě. V prosinci jsem ho zabalila do tenké textílie. Kořeny zamulčovala kůrou a na vrch slámou na to celé iglu, opět ze silné stavební textílie. Větve zase zhnědly, ale roste dál. Už se začal dělit na další patro. Sice teď po dvou zimách nevypadá tak vzhledně, protože jsem ty spodní znědlé větve ostříhala ale roste. Teď v létě hodně zalívám. Dva až tři kýble vody denně. Dnes má tak 70 cm. Renata  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika