Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám živý plot ze smrků (asi 10 let)Už jsou ale dost velký... zhruba 8-10m.Loni jsem je zastřihla a letos budu muset zastřihnout i okolní větve u koruny..páč se natahují vzhůru místo zastžiženého kmínku.To jsem předpokládala, ale nepředpokládala jsem že budu muset zasahovat tak brzo... stříhala jsem je koncem léta a teď na jaře je vidět jak hodně a rychle dorůstají.Také mi vadí jak jsou velký..můžete mi prosím podadit zda je můžu sestříhat víc (na 6 m) a komlet i postraní větve?Také jsou dost husetě vedle sebe..místy i jen půl metru... neřekla by že jim to nějak vadí... rostou pěkně jen jsou holt na sebe namačkané... ale nahlodala mě sousedka... že by jsem je prý měla prořezat, ale to se mi zas nechce protože teď mám hustou stejnoměrně zarostlou plohu plotu a obávám se že po prořezání budou mezery.Taky jsem někde četla, že se smrk nesmí stříhat, ale ten náš to přežil bez problémů.Děkuji za případné rady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika