Určení jablka dle fota



host - 187.150 (?)
2.11.2016 17:07

Samozřejmě, že se dá.To by ovšem vedle nemohl být Lord Lambourne, Diadém nebo Merkur a Rajka.Staré odrůdy nezatracuji(stále pěstuji Jonathan, Melodii, Golden atd) ovšem odrůdy jako Lebelovo, Croncelské jsou podle mne výborné jen na štrůdl, eventuálně na mošt.Ovšem co člověk to jiná chuť. Je to podobné, jak u vína. Já dám přednost např. Rulandskému, jiný nedá dopustit na Veltlín...

Jan z pod Javorového

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 28.10.2015 17:29

Myslíte, že ty nejsvětlejší plody na fotkách jsou Banánová zimní? Jedno jsem chutnal a dužnina je měkčí a nasládlá. Na charakteristickou chuť je asi ještě brzo. Na šumperáčku jsou u Banánového vyfocené dost podobné plody těmto.

A k těm předchozím plodům bych, Honzo s pod Javorového, jen dodal, že podobnost s těmi vyfocenými Dukáty Milošem tady je velká, ale tyhle z Vysočiny, jsou prozatím dost kyselé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 196.17 (?), 31.12.2015 22:30

Ale kdepak, ty fotky zkreslujou. Teď by jste jasně poznali podle vybarvení i tvaru IDARED. Hlavně podle chuti. Teď momentálně z hodně pozdě sklizeného a přeplozeného stromu je dužnina již méně šťavnatá, ovšem s typickou jonathanovou příchutí, lehce navinulá, v chuti celkově velmi slušná. Pane PP, také pěstujete na Vysočině Idaredy? Z 600 m. to není špatný výsledek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 196.17 (?), 29.10.2016 20:46

Zdravím. Může se na fotkách jednat o Croncelské? Momentálně je chuť příjemně jablečná, sladce navinulá, vzdáleně snad jako Letní průsvitné.





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.150 (?), 30.10.2016 8:23

Ano, je to Croncelské.Mám tuto odrůdu na jedné polovině stromu vyššího tvaru.Zatím ponechávám kvůli kuchyňskému zpracování.Pokud se objeví zajímavé novinky a nebude jinde místo, tak půjde pryč.Chci také vyzkoušet jádra na semenáčky.

Jan z pod Javorového

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 196.17 (?), 30.10.2016 12:10

Jen na kuchyňské zpracování? Současná chuť je svěží, taková lepší Produktasmiley. Tady v té sudetské zimě to musím ocenit. Narouboval jsem do něj Rajku, ale té jsem nikdy nepřišel na chuť, pro mě je málo výrazná. Lákavá je na ní jen ta zajímavá zvláštně červená barva. Můj názor je ten, že staré odrůdy jsou většinou chutnější (až na výjimky). Musím taky stále oceňovat ten zdejší Idared. V téhle zimě si podtržel chuť velice tradiční se slušnou příchutí Jonathanu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 2.11.2016 14:39

Tak co, Honzo u Třince? Dá se to Croncelské sníst nebo ne? Já myslím, že dá. Podobně jako se dá sníst třeba James Grieve.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.30 (?), 2.11.2016 15:42

Cennou vlastností Croncelského je mimořádná odolnost vůči mrazu ve dřevě a s tím trochu související jev, že prakticky netrpí rakovinou.  V mrazových kotlinách se proto doporučovalo pěstovat ostatní odrůdy formou přeroubovaného Croncelského.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.150 (?), 2.11.2016 17:07

Samozřejmě, že se dá.To by ovšem vedle nemohl být Lord Lambourne, Diadém nebo Merkur a Rajka.Staré odrůdy nezatracuji(stále pěstuji Jonathan, Melodii, Golden atd) ovšem odrůdy jako Lebelovo, Croncelské jsou podle mne výborné jen na štrůdl, eventuálně na mošt.Ovšem co člověk to jiná chuť. Je to podobné, jak u vína. Já dám přednost např. Rulandskému, jiný nedá dopustit na Veltlín...

Jan z pod Javorového

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.156 (?), 2.11.2016 16:21
Croncelské s dobrých poloh je velice chutné jablko. Osvěžující, dá se říct esence jablečné chuti. Bohužel na mnoha místech je značně podprůměrné... Ing. Fidla
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 2.11.2016 16:37

Pane inženýre, existuje nějaké jablko, které by Vám nechutnalo?smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika