Shalimar



Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.4 (?)
13.2.2018 16:29
Mittwoch: Ja už nemám vysnené odrody. Nevravím že rád nevyskúšam nové, ale "horúce novinky" typu 'chruplavé, nádherné a rezistentné' mi už bezsenné noci nespôsobujú ani náhodou. Pre mňa je a zostane mojou "prvou dámou" Rubinola, s ktorou som už dačo prežil... Ale aby som odpovedal na Vašu otázku: Na tú I18-ku som narazil náhodou, keď som zháňal (a zohnal) Melrose. Kúpil som (za smiešnu cenu) pekný stromček na podpníku M25, ktorý sa mi na dané miesto hodí. Tak načo preštepovať, časove to vyjde narovnako a ja sa v záhrade neponáhľam, všetko (aj prvá úroda) má svoj čas. IH
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
               
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.4 (?), 13.2.2018 16:29
Mittwoch: Ja už nemám vysnené odrody. Nevravím že rád nevyskúšam nové, ale "horúce novinky" typu 'chruplavé, nádherné a rezistentné' mi už bezsenné noci nespôsobujú ani náhodou. Pre mňa je a zostane mojou "prvou dámou" Rubinola, s ktorou som už dačo prežil... Ale aby som odpovedal na Vašu otázku: Na tú I18-ku som narazil náhodou, keď som zháňal (a zohnal) Melrose. Kúpil som (za smiešnu cenu) pekný stromček na podpníku M25, ktorý sa mi na dané miesto hodí. Tak načo preštepovať, časove to vyjde narovnako a ja sa v záhrade neponáhľam, všetko (aj prvá úroda) má svoj čas. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 13.2.2018 17:52

Ono je to i o poloze (a jistě i o péči). Jak vidíme z četných fotek, v zahradě dr. Hlavatého se mladé stromky ujímají dobře a rostou tak rychle, že za 3-4 roky jsou již poměrně velké a plodí. 
   U nás, když strom zakoření a konečně přirůstá - bez mrazových desek a rakoviny - takový si držíme jakm oko v hlavě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika