Pomůcka pří výběru jádrovin



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
6.2.2021 19:33

Knipbaum je zajímavá technika a pro školkaře, který potřebuje vypěstovat kvalitní stromek rychle, bude mít svůj význam. Jako amatérskému zahrádkáři mi to přijde příliš pracné.
   Co se týče Denáru, registrován byl roku 1989. Možná se rouby daly sehnat dřív, ale jestli byl stromek normálně koupený roku 1986, je Denár nepravděpodobný.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 6.2.2021 19:33

Knipbaum je zajímavá technika a pro školkaře, který potřebuje vypěstovat kvalitní stromek rychle, bude mít svůj význam. Jako amatérskému zahrádkáři mi to přijde příliš pracné.
   Co se týče Denáru, registrován byl roku 1989. Možná se rouby daly sehnat dřív, ale jestli byl stromek normálně koupený roku 1986, je Denár nepravděpodobný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 7.2.2021 13:13

Pane M.V. o jaké pracnosti mluvíte? Zaštípnout po 30 cm růstu roubovance nebo terminálu odstraněním 4 nebo 5 lístků na terminálním růstovém pupenu je nejaká těžká práce pro zahrádkáře? Otázka dvou minut na stromku jen přijít na to, jak přesně.Však na to příjdu.

Denár - v příloze je ze Zahrádkáře 2005 kam jsem se mrknul po dotezech na žlutou odrůdu.Dotazy se mě zdály podivné a zmatené tak jsem se mrknul kdo se tázá.Co by jste lidi řekli.Táže se doktor I.H.,říkám si náhoda, jdu tedy na druhý zmatený dotaz v tom samém vlákně a safra opět další přihlašovací číslo a zakladatel doktor I.H. Jdu tedy na zvláštní chválu na Melrose a zase doktor I.H.Vzpoměl jsem si na zmatečné dotazy ve vlákně zelinářů a stížnosti jednoho pána na tazatele který stále mění podpisové jméno ovšem se stejnou registrací.Rozkliknu a co by jste řekli - doktor I.H.Náhadou jsem odhalil toto podlé jednání.Proč se sem vkrádá inkognito, když tvrdí, že sem vůbec nechodí.Může se přece přihlásit pod svojí identitou.Nikdo mu v tom nebrání.To si jako máme myslet že na jeho přihlašovací jména chodí cizí lidé a nebo že rozdává své hesla těchto přihlášení na požádání?Komické.To bude raději házet špínu na jiné.Ještě k Denáru.Když jsme randili s manželkou v roce 1983 měl její tatínek (ovocnář) na zahradě již aspoň desetiletý Rubín klasicky roubovaný na podnoži i když registrace Rubínu byla v r.1983.

Zahradě a pracovitým ovocnářům zdar - Mičurin II (470 m)

Denár
Denár
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 120.25 (?), 23.5.2021 23:21

Dobrý deň, teším sa, že som našla takéto podrobné informácie. 

Chcela by som Vás poprosiť či by ste neboli ochotný vložiť do diskusie aj tabuľku vhodných opeľovačov. Sme totiž s manželom začínajúci záhradkári a nemáme sa kde obrátiť o pomoc. 

Ďakujem a prajem pekný deň. 

Alexandra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 11.178 (?), 24.5.2021 9:14

Sám jsem to nikdy neřešil. Pěstuji stromky v zahrádkářské osadě a opylovačů je v okolí dost.

Přesto jsou odrůdy které špatně plodí, ale nemusí to vždy být opylovačem.

Není možné (a ani se to u všech odrůd neví) udělat přehlednou tabulku všech odrůd s opylovači, jen jabloní bude několik tisíc.

Je na to literatura (ale i tam se uvádí jen několik odrůd k opylení, přestože je jich mnoho).

Jeden odkaz je zde.

J.A.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 121.128 (?), 25.5.2021 11:29

Rozumiem, ďakujem za ochotu. 

Nech sa Vám darí. 

Alexandra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika