Jabloň Kyejevskaja Plakujučaja



host - 229.39 (?) 
17.7.2018 14:34, zobrazeno: 1978x

Dobrý den, na stránkách Zahradnictví Kruh jsem objevila jabloň Kyejevskaja plakujučaja. V životě jsem o takovéto odrůdě neslyšela, na internetu jsem také nic nenašla, a to ani na cizojazyčných stránkách. Zahradnictví Kruh o této jabloni žádné informace neuvádí. Vzhledem k tomu, že byl skladem už pouze jeden jediný kus (a já musím mít každou ptákovinu :-)), tak jsem jablůňku bez dlouhého rozmýšlení objednala s tím, že zjistím dodatečně, co za kocoura v pytli mi na zahradě poroste. Jabloň byla v e-shopu zařazená mezi normálními jabloněmi, ne okrasnými. Pošta dnes jablůňku přivezla, nicméně ji uvidím až večer po návratu z práce. Znáte někdo tuto odrůdu? Budu ráda za jakoukoliv informaci.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 189.15 (?), 9.11.2021 21:10

Tu odrůdu stále nabízejí. Máte s ní nějakou zkušenost?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 143.35 (?), 12.11.2021 13:31

Zřejmě si na to ditributor nasadil svůj název - kyjevská převislá jabloň. Pokud dáte vyhledat Киевская плакучая яблоня tak to nabízí nedzvedzkovo a royal beauty, okrasné drobnoplodé jabloně. Perlina i žemčužina Kieva jsou klasické jabloně. Rozhodně je vhodnější ptát se v Kruhu, co to vlastně nabízí. Jedlá převislá jabloň je Eliza Rathke, má klasické bílé květy a nakyslá podzimní jablka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika