Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nezlobte se, že se budu rouhat. Ale vracet se k vysokokmennému pěstování je dost krátkozraké, zvláště na malých zahrádkách. Věřím, že jste mladí plni energie a síly. Ale každý jednou zestárneme a zvládat takto sklizeń nám potom už bude působit problémy, a spoléhat se na děti a vnoučata by jsem moc v dnešní době nedoporučoval, může se to vymstít. Moje rada zní kmenou výšku založit na výšce 100-120 cm s důkladnou ochranou kmínku chráničem, Spodní patro třeba použít i jako zábranu před srnčím(mě se osvědčilo zabalení kosterních větví patra od patky po první rozvětvení). A na zbilém stromku uplatňovat způsob pěstování Pillar. Ono také většina moderních podnožových jedinců není k pěstování ve tvaru vysokokmenů vhodná i když se to nevylučuje. Se zajíci i srnkami mám letitou válku, jestliže jim peckoviny nevadí a nechají je být tak jádroviny pravidelně každoročně napadají, ale zatím se mi toto mé řešení jako nouzové osvědčilo. Ono v dnešní době plotit tyto pozemky je riziko, vzhledem k některým sociálně slabším spoluobčanům, ale to je jiné postesknutí, omlouvám se.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika