Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevím, jak údajně,... ale já ji chutnal a proto jsem napsal, co jsem napsal. Hlavně musíte vzít v úvahu, kdy se ta degustace dělala a už jednom pouhý výčet odrůd dokládá jaksi nesmyslnost celého procesu. Některé odrůdy v daném datumu budou přezrálé, některé v optimální zralosti a některé ještě moc brzy na konzumaci. Takže pak tyto společné žebříčky nemají přílišnou vypovídací schopnost! Vím, že tím zpochybňuji proces degustací jako takový, ale v rálu to tak je. Například nyní (10. března 2024 mám Admirál čerstvě vyskladněný z ULO, ještě k tomu podtržený při sklizni, a mnoho jablíček z bedýnky je chuťově nevalných... Všichni víme, že záleží na stanovišti, stáří stromu, termínu sklizně, způsobu uskladnění, výběru konkrétního plodu na degustaci... Je to složitá disciplína a proto se tak moc liší názory zahrádkářů na jednotlivé odrůdy (vlastnosti stromů i konkrétní chuť). Věřte mi, že z pohledu chuti je LYRA opravdu úplná špička (a mimochodem 2 roky po sobě je jako UEB 5060/2 umístila v TOP3 v degustacích ve VŠUO.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika