Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Inu pověste koho a kde někoho nabádám k následování roubování na pařízek.

Nikoho věšet nechci. Ne že byste přímo nabádal, ale jako uznávaný odborník (to myslím vážně) uvádíte svůj postup a jak známo, příklady táhnou:
Z toho pokusu pro mě vyplývá jedna zásadní věc.Pokud roubovat na pařízek, měl by přeroubovávaný stromek být aspoň 3 ÷ 4 roky zakořeněný.
Já to čtu jako názor, že roubovat na 3-4 roky zakořeněný pařízek je správný postup

.Svým stromům rozumím a vím co si mohu dovolit.

Nevíte. Sám jste popsal postup, jehož výsledek Vám sám ukázal, že jste si toho dovolil víc, než bylo zdrávo. Tady:
Roub statečně 2 měsíce bojoval, nakonec se však neujal. Nezakořenělá podnož to prostě neutáhla.

počátkem roku pan Jiří II mlátil do klávesnice horlivé výroky o Honeycrisp po první úrodě "Ty pudeš!!" Vůbec vás nepohoršil tento neprofesionální přístup...
Co je špatného na tom, že se někdo zbaví odrůdy, která mu nevyhovuje? Já jsem už před lety vykopal Jonathan i Golden, třebaže jsou to špičkové odrůdy. Mimoto, já i Jiří jsme ryzí amatéři, takže neprofesionální přístup je nám vlastní. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika