Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Preboha pán Ivan nebudeme sa naťahovať ja vám tie fotky zašlem v apríli keď bude kvitnut ta jablon. Mi sa asi nezhodneme ale veď diskutujeme hádam na úrovni. Ani vsne ma nenapadlo uraziť vás. Mne prišli tie vaše jablone strašné prekvitnute s tou prebierkou to budete mať tiež prácne ale predpokladám že su tie stromi ako vaše deti. Ja mám 26 jabloni 6 hrušiek 9sliviek 4 čerešne 2 visne 2 marhule 1 broskinu a mojim cieľom nebola kvantita ale kvalita samozrejme v určitých medzjach. Ja razim teóriu menšej nasady kvetov. Mám aj ule 3ks 50m od sadu. A k tomu vyholovaniu terminala niektoré odrody zle vetvia a nedokážem ho prinútiť vetvit. Máte nejakú teóriu na vetvenie. Ja poznám iba zarezavanie ale veľmi to nepomáha nie vždy
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika