Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
No ono to je krása nádhera ten strom aj tie plody sú naozaj nádherné. A viete že budete mať pravdu je to trocha ina filozofia. Chapem skepsu ktorá nastala ohľadom toho ako som to rezal. Skusal som sa tu na dopátrať ako pohnúť problémom no bezúspešne. Jediná rada ktorá tu zaznela bola vykopať zrušiť jediný Igor to aspoň skúsil a debatovali sme ako semenac minimalizovať ten strom nieje môj a ja tiež pestujem MM106tky a M26 M7 M9 M4. Pestovať jablone ako golden delicius ktorý kvitne nadpriemerne a keď je slabo rasturastúcej podmnozi kvety sa tlačia úplne všade aj bez rezu.jedina veda je iba v tom ako správne chemizovat strom ak chcete takúto úrodu ja by som ten strom musel striekať asi v kuse. 351m Je to ako v živočíšnej výrobe dobré vykrmeny brojler. Tým pane niako nechcem znížiť vašu prácu ktorá je krásna a úžasná ale mňa golden neohury lebo je to dobre jablko ale na slovensku je to chemická odroda
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika