Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, poprosím o radu. Před dvěma lety jsem zasadil 3 jabloně. Byl jsem začátečník. Tento rok jsem sázel další stromky. Zjistil jsem, že předloni jsem jabloně zasadil moc nízko. Roub je cca 15 cm pod terénem. :-(Co teď s tím. Mám je vykopat a přesadit s tím, že roub bude 10 cm nad terénem? Je možné, že některé jabloně nebo hrušky nemají naroubovanou podnož? Nejsem si jistý, jestli všechny stromky, co jsem sázel měli naroubovanou odrůdu na podnoži. Když jsem terén opatrně odkopal našel jsem jen rozšířený kmínek, který vypadá jak roub. Kořínky rostou až pod tímto rozšířeným místem. Předpokládám, že se jedná o roub, který je utopený. Je možné že by to byl stromek, který není roubovaný a tohle je jeho křenový systém? Odrůdy jsou Topaz, Selena, Angold A2
Děkuji za radu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika