Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ďakujem veľmi pekne za názor. Možno bude lepšie keď vysvetlím moju logiku prečo vôbec vyberáme do záhrady stromy na semenaci - ide mi skôr o to vytvoriť v záhrade lepšiu klímu, nech je tam viac tienistych miest ale hlavne aby tam po mne niečo zostalo. Pekné veľké stromy, čo ma prežijú :) keď časom príde úroda, buď ju spotrebujeme alebo nie, ale príde mi zbytočne dávať tam okrasné stromy z ktorých úžitok nebude nikdy. O marhuliach som neuvažovala kvôli tomu že to nie je moje obľúbené ovocie ale mame v pláne broskyňu. Postreky nebudem riešiť aj keby to malo stať celu úrodu. Mame tam Extrémne vela hmyzu, modlivky, rohace, bystrusky, včely, cmeliaky, cvrcky... takze chémia určite nie. Čo sa týka tých odrôd, čítam všetko možné už pár mesiacov ale čím ďalej tým viac mám z toho väčší zmätok. Informácie sa dosť líšia a skúsenosti z praxe sú znova iné. Nad priesvitným letným som uvažovala, len neviem čo k nemu nakombinovať z hľadiska opelivosti. Chuťovo chválené jablka sú skôr zimné a na to podmienky nemáme.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika