Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Chuť Coxovy je nejtypičtěji renetovitá ze všech jablek a hlavně, ta výrazná chuť je v ní velmi zkoncentrovaná. Problém je, že ta úžasná harmonie netrvá příliš dlouho.
   Já sám jsem Coxovu zrušil už před lety pro její četné neduhy (strupovitost, rakovina, menší plody, menší plodnost, variabilní chuť, aj). Kamarád ve vedlejší vsi ji má stále. Předloni jsem jeho plody ochutnal, sedl jsem na zadek odhodlán k jejímu pěstování se vrátit. Loni jsem jeho plody ochutnal znovu - slabý průměr. Letos mu všechny zmrzly.
   Bláhova oranžová je vzhledem i chutí koxovce trochu podobná. Desert naopak je tvarem, konzistencí i chutí podobný spíš šťavnatějšímu barevnému podzimnímu Goldenu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika