Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Když objektivita tak celá.Je naprosto jedno zda se jedná o Jonagold či Jonagored.Termín sklizně je stejný. Já totiž nešmíruju Vaše příspěvky abych někoho nachytal na slovíčku, což je vaše oblíbená disciplína.Já neprosazuji heslo pěstujte to co já.Jen prezentuji co vypěstuji a bořím zakořeněné nesmysly o jistých odrůdách.Nechť se lidi rozhodnou sami.To vy a vaši kamoši montují Admirál a jiné vyvolené odrůdy do příspěvků zvláště zahraničních odrůd a neobjektivně srovnáváte bez jakýchkoli průkazných důkazů.A víte kdo vždy vyhraje no přece Admirál a další.Mluvíte o svědomí, tedy jak se s ním vyrovnáváte vůči důvěřivcům které tady tři léta ohlupujete a nyní když tento zázrak lidem začal plodit nadšení ochablo.Zistili totiž v 90% případů že tento zázrak shnije na stromě vlivem hořké pihovatosti a následnou hnilobou.Opravdu se cítíte dobře?Když chcete moralizovat ohlédněte se za svojí činností zde.Nezachrání to ani 60% samochvály a úspěchů.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika