Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dovolím si nesouhlasit - do důchodu jsme si s mojí paní chtěli koupit menší domek s velkou zahradou - hledali jsme marně kolem Prahy 5 let a nakonec jsme se spokojili se zahrádkou 15a. Manželka odešla do věčných zahrad a mně se před 8 lety podařilo koupit moji dnešní zahradu 35a s několika thujemi a RD, jinak louka - ideál!

Možná ta zdánlivá neprodejnost souvisí s omezenými financemi - když mám určitou částku, chci koupit to nejlepší k bydlení a na zahradu už nezbývá. Také v žádaných lokalitách se pozemky parcelují tak, aby se vytěžilo co nejvíce RD a parcelky jsou pak třeba jen 3a na 1 RD.

Dosud jsem vysadil 150 ovocných stromků a ještě jsou zde rezervy. V důchodu je času dosti, horší je to se silami - ale moje děti a vnuci se už zapojují, když mohou ochutnat počínající úrody. J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika