Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mollies Delicious - 2023 - malé vřeteno

V minulosti jsem psal, tato odrůda mě mou vinou kdysi zababčela.Za dlouhá léta jsem stromek nedonutil udělat terminální přírustky.Na jaře jsem do terminálu narouboval silně rostoucí odrůdu Dukát.Oba rouby se sice ujmuly, udělaly zelené růžice ovšem žádné přírustky.Budu muset už tak malé torzo stromku hlouběji zmladit abych podpořil růst roubů a podpořil růst nových přírustků původní odrůdy.Množství plodů mě netrápí rozhodující je jejich chuť.Ve stejnou dobu sklízím také SweeTango takže bude co jíst a mohu provést příští jaro zásah na podporu růstu.Ještě jsem to tady nenapsal ale chuť Mollies Delicious silně připomíná Matčino s přídavkem nevtíravé hořkosti.Naprosto originální chuť.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika