Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Čtu se zaujetím tuto diskuzi a přiznám se, že občas tu chemii v minimální míře taky použiji. Nicméně pokud někdo uvádí, že velkopěstitelé jsou v použití chemikálií lepší než malopěstitelé je mylná. Před 4lety jsem vyslechl v autobuse rozhovor dvou včelařů (seděli za mnou).

Včelař1: Tonda z družstva mi tím postřikem v řepce zlikvidoval 5včelstev.

Včelař2: Jo mi se taky letos něco otrávilo.

Včelař1: Když jsem se ho zeptal kolik tam toho svinstva nalil tak nevěděl. Že mu dal šéf barel s tím bordelem ať to nalije do bečky a nestará se.

Včelař2: Tonda měl z matiky na škole vždycky kouli, Počítat neumí a na čtení je líný.

Včelař1: Když jsem šel za pepou (šéf od tondy) kolik toho svinstva dali na pole, a jestli mu není líto těch peněz které tam rozstříkal zbytečně, tak mi řekl, že v řepce to nikdo neřeší protože na ni vydělá vždy. Pak jen dodal, že kdyby řekl tondovi ať dodrží návod, tak by to určitě špatně spočítal a dal tam toho málo a celá úroda by šla do kopru, protože ze školy vylezl v sedmé třídě kvůli matiky.

Tolik na téma chytří velkopěstitelé.

Petr76

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika