Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím

Děkuji za toleranci, ale mi to nevadí o tom to tady je.  Podnož A2 patří k bujným podnožím. Semenáče jsou velmi bujné. Většina vegetetativně množených rostlin jakéhokoliv tipu jsou vždy rustově slabší než rostliny generativního původu. Mají i úplně jinný typ kořenového systému. Rust podnože také plně závisí na urodnosti půdy a odrudy kterou nesou. Když dáte A2 do unavené púdy tak Vám poroste skoro jako M9 a zase když dáte M106 do černozemě tak Vám poroste skoro jako A2.  Když to ještě do toho přidáme věk 4O let tak podnož A2 dostaneme do rustového sklidnění a pomalé stagnace. Rust všech odrud v sadu které jsou na podnoži A2 ve věku 40 let, hnědozemně je přibližně 40cm a v terminálu až 1m, ale pořád při výšce 4m bez jakéhokoliv divočení vlků a každoročního sesazování terminálu na nižší konkurenční výhon. U některých odrud slabšího rustu jsem rád, že mi na A2 udělaji slušnější přírustek. A jenom pro zajímavost baleriny se dnes roubují ve velkém na starou podnož M111, která je růstově stejná s A2.  Ono podnože nemužeme jednoduše škatulkovat podle knihy. Zde se uvádí pouze jejich vlastnosti v dobré a udržované púdě. Podnože jsou stále neprozkoumaná oblast a stale je co objevovat.

sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika