Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den. S nedostatkem místa se tak trochu potýkám i já. Zatím bych zkusil tu oranžovou renetu. A dr. Vysloužilovi napíšu o ten Dukát, neb Šampiona znám. S tou koxovatelnou renetou jste mne pobavil. Sice je to starší odrůda, ale to uhlí bych věřil spíše Míšeňskému nebo Gdaňskému hranáči. :-) No a při výrobě koksu vzniká též dehet a jeho zpracováním získáme kromě jiného kreosot, jímž se napouštějí pražce. Na rány na živém dřevě je ale předpokládám nevhodný. Abych mohl zkoušet různé chutě, rád bych prve zajistil zbytku rodiny dostatečné zásobení jablky. Zatím jsem ve stavu, že se všechno učím, koneckonců je to důsledek korony, že jsem začal pomáhat na zahradě. Problém vidím v husté výstadbě přestárlých nemocných krsků. Tyto rostou a neplodí. Tak jsem na volná místa vysadil pár nových stromků a čekám, až zaplodí, abych mohl dát některé shnilotiny pryč. No a čisteckému se můj pokus o prosvětlení vůbec nelíbil, takže opravdu musím na technice zapracovat, aby něco vyrostlo. Pod některými stromy vznikla na základě lenosti lítat s posekanou trávou do plného kompostu bezplevelná kola, do kterých jsem zapracoval i vápenec, tak uvidím. Má bláhovo oranžové nějaké specifické nároky na řez vhledem k charakteru růstu? Jestli se může seřezat více, jako Šampion, nebo jestli musím v pozdním jaru a v létě větvičku po větvičce, jak to předpokládám u čisteckého.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika