Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

jojo, to bylo jen takové povzdechnutí... za,,sociků,, byla zahrada terno, v zelenině nebylo k sehnání nic a můj děda, který dělal v ovocnictví byl v celé ulici za kinga, pač dokázal sehnat broskve, jabka, meruňky.. no prostě co kdo chtěl.. dneska? vše si koupíte v obchodě, čerstvé, v zimě, v létě, kdykoliv.. nakoupil jsem loni za stovky postřiky, které mně v mém počtu stromků vydrží tak na 10 let, odhadnout dávku pro dva malé stromky proti padlí a strupovitosti je taky celkem věda.. ale, dělám to,,pro sebe,, dneska bylo u nás kolem nuly, takže se jen modlím, aby mi moje zahrada přežila, protože vše je krásně odkvetlé, případně začíná kvést, rašit.. no uvidíme.. ale mám apson radost, že s emi podařilo broskev zbavit kadeřavosti, že mi jdou všechny nově nasazené hlavy vína, atd... 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika