Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji moc,

dodali jste mi naději. Jste mágové. Ořezáno asi opravdu kvůli pohodlnosti, ale už dávným majitelem asi před 40 ti lety. Radikální řez dělal po tři roky můj tatínek, proto už letos řez dělat nebude.

A ano jsme řadovka v Žabinách. je tu krásně, je to tu venkov a dycky byl, a prostoru nic moc.

Nakonec jsme se do těch stromů pustila s vervou a láskou. jakmile mi v poledne dítě spí, tak provádím drbání borky, už mám nachystaný postřik proti potvorám, čistím rány a bude se zatmelovat. Třeba ani nebude vadit, když i navápním, i když je to už asi pět minut po dvanácté.

Bohužel kolem nás nikdo, kdo by se uměl starat o jabloně není. Kolem nás je to samá merunka a švestka a sousedi se moc nestarají. Já jsem jediná, co na zahradě furt něco vymýšlí (holt mateřská ).

Ještě jednou děkuji, a kdyby se ještě pořád někdo našel tuná v Brně, je vítán.(Kafíčko, pivíčko, buchta...)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika