Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jelikož mne nebaví číst diskuse odprostřed, tak budu s dovolením pokračovat na konci. P.Karelka... ano stará jabloň je také hezký strom a že vám se nezdá její výnos a místo ní vysadíte 10 nových zákrsků, nemusí být směrodatné pro každého. Pro mne je stará panenka po dědovi určitě hodnotnější strom, než to, co jsem si nechala (tehdy víceméně nevědomky) vysadit od zahradníků, tedy polokmneny a čtvrtkmeny. Nemůžu k těmto stromům najít vztah, nemám je prostě ráda tak, jako jsem měla ráda stromy v humně u prarodičů, se kterýma jsem prožila celé dětství a i když prarodiče už nejsou, většina stromů tam ještě stojí. Ať už mají hodnotu emocionální, nebo hodnotu pro přírodu, jako velký strom, dávající vláhu a kyslík...

A ještě k diskusi jako takové. U nás jmelí neroste, ač by většina lidí i uvítala(těch, co si ho kupují na Vánoce na tržniciwink) A co tady čtu a nevěřila jsem... že jmelí roste i na jehličnanech. Nikdy jsem to neviděla, ani na svých výletech do míst vzdálenějších. Můžete někdo dát i fotku jmelí na jehličnanech? Dokud neuvidím, asi neuvěřímcheeky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika