Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já si myslím, že to chce ještě čas. Mnoho pozemků a usedlostí nemá ty správné majitele. Po listopadu došlo k obrovské (a já jsem názoru nespravedlivé) diferenciaci majetku. Lidé se dostali k majeku zázračným a pokoutným způsobem. Za těchto okolností k němu nemohou mít ten správný vlastnický vztah. Nedbají aby usedlosti a pole vzkvétaly a aby se mohli ohlédnout za svojí prací. Jde jim pouze o to dávat najevo svoji nadřazenost nebo jak spekulativně majetek dále prodat. A v tom to je. Ale reprodukce je neúprosná a i ti zbohatlíci naštěstí umřou. Jejich potomvstvo jejich nahrabaný majetek prodá a ten se potom v mnoha případech dostane k těm správným vlastníkům. Podstata je pouze svým dětem v rodinách dostat do vědomí jak to tenkrát v listopadu bylo a ne to co sdělují masmédia a literatura. Historii píší vítězové a proto nikdy není pravdivá. Každý vítěz diktuje co má být napsáno v historii ale pravda byla jiná.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika