Neznámé hrušky I



host - 43.70 (?)
2.11.2011 17:24

Děkuji, PaR.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 151.38 (?), 2.11.2011 17:09

Kdoule

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.70 (?), 2.11.2011 17:24

Děkuji, PaR.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 150.93 (?), 2.11.2011 18:49
Nie je to dula, ale pravá hruška a ceľkom chutná. Hlavne je prenikavo voňavá, podobne ako dule (kdoule). Plody sú dosť postihnuté chrastavitosťou. V minulosti tomu tak nebolo. K tejto chorobe je odroda evidentne vnímavá. Doteraz sa o hrušne pozdĺž štátnej cesty starali cestári. V poslednej dobe už asi nemajú na postreky. Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 3.11.2011 7:56

Tvarem a vybarvením tato hruška připomíná Charneuzskou. Ta se nejlíp pozná podle typického tvaru stromu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 151.38 (?), 3.11.2011 10:36

Ano, když jsem uviděl snímek, svádělo to k Bohemice, už podle tvaru, a odstínu slupky, ale to je nová odruda.Takže by to mohla být Charneuská, která byla použita, jako jeden z rodičů při šlechtění, a vzniku Bohemicy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.216 (?), 4.11.2011 12:44

Otázka je, jakou má Charneuská vlastně chuť? Já jsem si pro ně v minulosti jezdil k jednomu zahrádkáři a vsadil bych si na ni (že to byla ona), podle tvaru plodů(stejné jako v atlasech). Tyhle vyfocené plody jsou jiné a chuť je taky odlišná. U tohoto pána jsem také poprvé ochutnal Mac Intosh (světlejší červená, než u Spartana a jasně bylo cítit, že původcem chuti je právě toto jablko a ne Spartan (to se dá těžko takhle popsat). Prostě výtečná lahůdka. U Charneuské mě ale mate její deklarovaná, výrazná chuť. Zajímalo by mě, pokud výrazná je, jestli ji má každý rok stejnou. Jinak, co se týče jehlancovitého vzrůstu(extrémně vzpřímený), ten mně ze známých důvodů vyhovuje, takže se jej nesnažím korigovat) např. Charneuská, Děkanka Robertova, Generál Leclerc (beze zbytku jej převzala i Vonka) aj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.82 (?), 4.11.2011 13:06
Charneuská to istotne nie je. Tá má nepravidelne hrbolatý povrch a dužina je suchšia. Sám ste písal o jej vhodnosti na sušenie. Tieto zvláštne šťavnaté hrušky s kosoštvorcovým prierezom a intenzívnou ananasovou vôňou bude niečo staré, dnes už zabúdnuté. Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 4.11.2011 13:50

S tou sušší dužinou máte pravdu, většina hrušek je šťavnatějších. Nicméně každá hruška je ve správné zralosti sladká a  šťavnatá. Naše Charneuské nemají ale hrbolatý, nýbrž  hladký povrch a hráškově zelenou barvu. Typické je právě skosení plodu u kalicha a taky habitust stromu - silný topolovitý kmen a slabé postraní větve.
   Je pravda, že Ch. nejsou taky tak pravidelně kosočterečné, část ke stopce je vždy vyšší. Ale ze všech hrušek, co znám, se ty na obrázku podobají nejvíc právě jim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.82 (?), 4.11.2011 19:14
Charneuskú som nepestoval, takže s ňou nemám skúsenosti ako p.Miloš, ale všade na snímkach v pomológiách vidieť u Charneuskej hrbolatosť povrchu, aj to uvádzajú v texte. Tieto "moje" záhadné hrušky majú šupku dokonale hladkú a tvar pravidelne geometricky zalomený. Koruny hrušní nie sú typicky topolovité, ale skôr sa podobajú jabloniam. Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 151.38 (?), 4.11.2011 19:41

Pak by to mohla být odruda Thirriotová.Aromatická, voňavá, hladká,stará francouzká odruda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika