Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Otázka je, jakou má Charneuská vlastně chuť? Já jsem si pro ně v minulosti jezdil k jednomu zahrádkáři a vsadil bych si na ni (že to byla ona), podle tvaru plodů(stejné jako v atlasech). Tyhle vyfocené plody jsou jiné a chuť je taky odlišná. U tohoto pána jsem také poprvé ochutnal Mac Intosh (světlejší červená, než u Spartana a jasně bylo cítit, že původcem chuti je právě toto jablko a ne Spartan (to se dá těžko takhle popsat). Prostě výtečná lahůdka. U Charneuské mě ale mate její deklarovaná, výrazná chuť. Zajímalo by mě, pokud výrazná je, jestli ji má každý rok stejnou. Jinak, co se týče jehlancovitého vzrůstu(extrémně vzpřímený), ten mně ze známých důvodů vyhovuje, takže se jej nesnažím korigovat) např. Charneuská, Děkanka Robertova, Generál Leclerc (beze zbytku jej převzala i Vonka) aj.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika