Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Loni se na hrušni urodily všehovšudy asi tak čtyři plody a zřejmě už tehdy byly napadené hnilobou. Na jaře jsem měla v plánu postřik proti přezimujícím škůdcům, ale skoro pořád pršelo a já měla starosti se zatopeným sklepem. A teď je hrušek plno, dokonce i některé pěkně zrají. Ale jiné jsou hnilobou zase napadené a navíc se vyskytla asi rez? Jenže to já všechno hádám, podle informací, které jsem na internetu našla. Asi bych před zimou strom obložila kompostem, aby zesílíl. Ale to je tak všechno, co vím jistě. Samozřejmě pak na jaře určitě postřik. Prosím - o jaké choroby se jedná a jak postupovat? Podotýkám, že jsem vše i tady pročetla, ale jestli jde o rzivost si nejsem jistá. Taky mi není jasné, že by se opravdu vyskytly dvě choroby současně... 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika