Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vlaďka, zdravím... Tohle nejsou žádné šílenosti, já jsem si letos také koupil hrušku na kdouloni, ale na visačce bylo napsáno jen kdouloň.Také jsem se chtěl dozvědět co to je za podnož konkrétně, tak jsem napsal do zahradnictví, které je nedaleko a školkařskými výpěstky se zabývá roky, dotaz.Bylo mi napsáno S1, hned jsem šel do seznamu a našel to, co asi všichni.Jenže já bych býval radši trochu vzrůstnější, ale ne mooc :-) právě na té hrušce ve školce jsem si všiml velkých ročních přírůstků, u terminálu 120 cm a u postranních 70-80 cm.Vypadá to na dvouletý stromek, loni zastřižený špičák.Já již jednu asi pětiletou hrušku mám, koupil jsem ji tehdy v létě v květináči a právě žádné velké přírůstky nemá, sice plodí a mám na ní 4 druhy, ale přírůstek tak 40 cm, nebo ani ne.Myslel jsem si tedy, že to je už pro kontejner určený druh kdouloně a chtěl jsem něco většího.Zkrátka tato nová je vysoká jako ta pětiletá, akorát, že má jen pár větví oproti té starší, zapěstované.Jak to vypadá u Vás po roce? Karel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika