Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máme podobné nápady. :) Také jsem před dvěma letama zdvojoval výsadbu. Ne abych testoval podnože, ale abych se pojistil pro případ že opět pořídím závadnou sazenici. Zakoupil jsem dvě hrušně od dvou různých školkařů. Vysadil těsně vedle sebe... A nechal je ať se předvedou. Nakonec to rozhodnutí, který stromek si ponechám přišlo brzo. Jakmile se na jaře rozvinuly listy, jedna z hrušní vykazovala zřetelné známky napadení hálčivcem hrušňový. Ta šla bez milosti pryč. Jak se tihle roztoči uchytí na zahradě, těžko se jich zbavuje.  Nechal jsem si Bohemicu/BA29 a ta se mě už po dvou letech odměnila nečekanou úrodou hrušek. A bez hálčivců.
Vyhozených 200 Kč mě za to určitě stálo. Samozřejmě je mi jasné, že je to zoufalé řešení, které je prakticky realizovatelné jen u kusové malozahradní výsadby.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika