Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nechci už to zalévání moc rozebírat, nepatří to do téhle diskuze o podnožích pro hrušně a jsem pak nařčena, že vše chci příliš rozebírat. Tak snad jen to, že opravdu asi hodně záleží na podmínkách, půdě, spodní vodě a nejspíš mnoha dalších faktorech. Rajčata nepochybně vydrží bez zálivky déle, než mělce kořenící zelenina nebo jahody, a stromy zase déle, než rajčata. Opravdu jsem ale měla letos na zahradě místa, kde uschnul i vytrvalý plevel s oddenkem, a znova se zazelenal až po déletrvajícím dešti. A opravdu tu loni měly i vzrostlé stromy podzim už v srpnu, protože shodily 2/3 listí. Takže mě těší, že se najdou i jiní zahrádkáři, kteří rajčata také v době sucha zalévají, jako já.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika