Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já to moc neřeším. Na jiném webu je přítel nebo řekněme kamarád, který se zabývá hlavně jahodami. Ví o tom opravdu hodně a ten mi radí, Ne že bych dělal všechno co mně poradí, já si to uzpůsobím svým podmínkám a možnostem. Zatím jsem velmi spokojen s výnosy a o to mně u jahod jde. Ten ledek v srpnu je na jeho doporučení- docela to chápu, pokud nemá rostlina dostatečný kořenový systém tak může přecházet do fáze kdy se tvoří základy budoucí úrody, ale úroda bude stejně slabá. Když není nať, tak není úroda, to platí obecně. Jinak knh o zahradě mám plno a také si mohu cokoliv půjčit v v Moravské zemské knihovně..

Jen by mně zajímalo, jak poznáte, že to Vaše hnojení přispělo k větší úrodě. Děláte srovnávací zkoušky?

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika