Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, loni koncem léta jsem si sehnal pronájem jedné menší zahrádky v zahr. kolonii, která několik let ležela ladem. Vytrhali jsme veškerý plevel ještě na podzim. Jinak jsme na podzim s půdou nic jiného nedělali. Letos na jaře jsem poprášil všechny záhony (jsou v podstatě jen dva - jeden kde budou brambory a pak záhon kde bude fóliák) dřevěným popelem.

Na záhoně kde bude fóliák jsem ještě teď na jaře zaryl trochu kravského hnoje. Pak chci na tento záhon dát dusíkaté vápno, jak s tím správně hnojit? Vysypat na záhon a nějak pokopat motykou nebo jak?

Nebude to přehnojené když tam je ten popel, hnůj a ještě dus. vápno?

Záhon pro brambory jsem jen teď pár dní zpátky poryl protože jsem neměl ještě hnůj. Jak tam dostat ten hnůj? Jak dostat hnůj do půdy pro pár jahodníků, které jsem vlastně zasadil už na jaře, nebo jim hnůj nedávat a dát cererit? Stejně tak se chci zeptat jak pohnojit jabloň a švestku, rybíz a maliny? Jak jim dodat hnojivo a nepoškodit je?

Ještě mám v plánu pohnojit všechno trochou hořké soli, je to dobrý nápad? A kdy to nejlépe provést?

Potom bych chtěl hnojit jen cereritem, mám v plánu koupit to s mikroprvky. Dá se pak hnojit vše už jen tím cereritem?

Ještě jsem si koupil nějaký ten humát dar země, nevím jestli už to nebude překombinované s tím vším...

Jsem v pěstování začátečník, tak uvítám jakékoliv rady. Děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika