Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Právě jsem pročítala nějaké diskuse ohledně hnojení, protože se začínám starat o několik let neudržovanou zahradu v bídném stavu. Narazila jsem na odpověď pana Vysloužila v jedné předešlé diskusi, že chudá a kamenítá půda se vápnit nemá. I na naší zahradě je kamenitá půda, protože asi 1m pod povrchem je skála, půda je žlutá, těžká a jílovitá, což podle mě znamená chudá. Podle "chytrých knih" a podle druhů plevele, které tu rostou (trávník samá sedmikráska a mech, záhony plné žabince) je problém v nedostatku vápna v půdě. Měla jsem proto v plánu na podzim všechno pořádně povápnit a zahradě tak pomoci. Proto bych se ráda zeptala, jak to pan Vysloužil myslel a co bych tedy podle jeho názoru (nebo názoru někoho jiného, víc hlav víc ví) měla s takto špatně úrodnou půdou na zahradě dělat. Děkuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika