Příspěvky uživatele - krtonoška

Rez x jalovec, 3.10.2011
Vážený přílušní zelené rasy - zahrádkářské Na jaře jalovec teče slizem nelidským a mám ho přes dům. Pár teček na listech... takovou bradavici na podźim jsem měl před půl stoletím a to v tatkově patě..pardon. Opravdu sousedy nezměním, Baycor my... celý příspěvek >
Rez x jalovec, 3.10.2011
Vážení kolegové hrabající se v Matičce zemi. Vyhlašuji boj jalovcům----pryč se rzí hruš... Co děláte pánové odrůdáři... chci rezistentní hrušku... miluju solanky, jenom se vypijí čerstvé i vypijí v tekutém stavu... ale ten strom chudá., Ty... celý příspěvek >
Zalamování květenství česneku?, 11.7.2008
Tak dnes šel česnek ven, semeníky směřovali do nebe. Hlásí deště a to by shnil. Je velký jako v loni, ale kupodivu ani jeden shnilý... a to bylo dost vlhko. Příští rok budu zalamovat a těším se na česnek jako melouny.
Zalamování květenství česneku?, 10.7.2008
Děkuji za radu, takže budu trhat a trhat.
Zalamování květenství česneku?, 10.7.2008
Přiznám se, nedělám to. Podle "policajta - stojáčka" když se postaví tak vím, že česnek musí ven. Česnek pěstuji třetím rokem a pokaždé ho mám jako pěst. Ale jestli budou větší bez semeníků, tak pryč s nimi. Tak mám je dát pryč, ikdyž ted... celý příspěvek >
Zalamování květenství česneku?, 10.7.2008
Nepamatuji se, že by moji prarodiče zalamovali květenství česneku. Dočetl jsem se však, že je dobré je dát pryč jakmile se objeví, z důvodu větších hlavic? Máte někdo zkušenosti? Díky
Stříhání, 7.7.2008
Co vím, tak višeň by se neměla žádným způsobem stříha, kromě prosvětlování a odstraňování suchých větví. Zatím to dodržuji a mám višeň velice v dobré kondici a každý rok výborné plody.
Rez na hrušni, 5.7.2008
Bohužel sousedům neporučím. Takže jiná možnost? Hrušky mám moc rád, ale ne ty ze supermarketů... ze Země Nevímkoho a za cenu... no však víte. Kdy a čím se pokusit stříkat. Nebo není šance?
Rez na hrušni, 5.7.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu jak na nemoc mladé hruštičky. Stará to má taky. Slyšel jsem radu, nebo někde četl, že pomůže jakýsi postřik. Pěkný den.
Lze teď řezat staré třešně?, 17.3.2008
Souhlasím, zabijete dvě mouchy jednou ranou, vemte ty nejvyšší kam nedosáhnete a kde sklizeň zaručeně zajišťují kosové.
staré venkovské okrasné dřeviny - poradíte?, 13.3.2008
zlatice, šeřík, jasmín... poradí někdo další starší dřevinu, která nesměla chybět na žádné zahrádce za našich babiček a dědečků, ZNAČKA: nenáročná, voňavá a možná (většinou) i užitečná děkuji
pálené vápno na trávník?, 16.2.2008
Jestli mohu přidat svoji zkušenost: Koupil jsem starší dost zanedbanou zahradu. Staré stromy, nepořáde ve tvaru nekonečného množství hromádek po zahradě, staré větve pozemi a co k tomu samozřejmě patřilo...byl všudypřítomný mech. Začal jsem s ním... celý příspěvek >
Zmijovec - hurá kvete, 16.2.2008 Obsahuje fotku
Musím se s Vámi podělit o radost z květu zmijovce, který mám třetím rokem a nyní o velikosti hlízy patnácti centimetrů mi vykvetl. Zatím nesmrdí, ale už ted vím, že je to nádhera. Poradí někdo co po odkvětu??? Psalo se tady, že určitě... celý příspěvek >
Praskliny na kmenech, 11.2.2008
praskliny na kmenech stromů jsou nejspíše opravdu od kolísání jarních teplot, kdy se na jaře (letošní únor) ohřeje kmen na sluníčku přes den a v noci namrzne. údajně je dobrá rada natřít kmen na bílo, nebo zastínit kmen ze slunečný strany...vše jsem... celý příspěvek >
Canna - indická, 31.1.2008
zkusím jich pár dát již zakořenit a urychlit do zeminy a po zmrzlých zasadím volně, snad nebudou už metrový...dám je raději do chladnějšího tak na 14 stupňů...děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika