Kiwi



Zahrádkářský kacíř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 235.249 (?)
26.4.2009 14:19

Prostě do zasaďte a zem nechte jakou máte. Jen nesmí mít moc vápna.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
Zahrádkářský kacíř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 235.249 (?), 4.5.2009 13:07

Asi ano, ale bez podrobností vám těžko někdo poradí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 18.164 (?), 22.5.2009 13:22

babčo, na rostlině určitě nejsou samčí i samičí květy! Zřejmě jste se do květu nikdy nedívala a nepoznáte který je samčí a který samičí.Samčí rostlina má samčí kivěty a samičí rostlina má samičí květy!
Jinak je tomu u jiných druhů rostlin.Třeba schizandra chinensis má některý květ samčí a jiný samičí na stejné rostlině.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
SAFARICI - (1) - 100.66 (?), 26.4.2009 13:04

dobry den muzete mi prosim poradit do ceho a jak muzu kiwi zasadit koupila jsem take ACTINIDIA ARGUTA ale proste se nevyznam jak to zasadit je tu psane vysevni substrat je idealni z vyzrale listovky, raseliny a pisku vysev lehce zasypeme cistym ricnim piskem.ale ja jsem o tomto v zivote neslysela ani nevim zda se neco takoveho da koupit muzete mi poradit dekuji muzete mi napsat na meil safarikovi3@seznam.cz dekuji mockrat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Zahrádkářský kacíř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 235.249 (?), 26.4.2009 14:19

Prostě do zasaďte a zem nechte jakou máte. Jen nesmí mít moc vápna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 174.166 (?), 26.4.2009 18:10

Dotaz možná hloupý: opyluje se vzájemně arguta a kolomikta?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Stanley_51 - (23) - 182.35 (?), 26.4.2009 19:20

Ne, protože se nesejdou v čase kvetení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 18.164 (?), 28.4.2009 6:16

ta paní co píše že její issai má dvoje různé květy   se zřejmě mýlí. Bílé vlásky na vrcholu zárodku květu jsou blizny.Vypadají jako paprsky=aktinos, odtud aktinidie. Květy samic mají i tyčinky .U issai jsou vlastní tyčinky schopny opylit hodně vlastních blizen.U jiných odrůd ne. Aktinidie jsou, jako i rakytník a mnoho jiných, větrosnubné=opylují se větrem.Aktinidie ale opylují hodně i včely, vidím jich moc na saci, ale skoro žádné na samici.Možná ze samce berou jen pyl a nektar a na samici nejdou.  Včelaři by měli samce arguty využívat, uživil by jim po týden co kvete včelstva, hučí to jako by se rojily, nejvíc tak v 10 ráno.Ted jeste ne az pokvetou, mám je mnoho let tak to vím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.60 (?), 4.5.2009 18:22

Dobrý den, poradí mi někdo jak stříhat kiwi argutu.Již tři roky plodí, ale moc se rozrůstá.Letos hodně výhonů bude kvést, ale ty co nekvetou, už mají 0,5 m.Mám je zaštípnout nebo vylomit? Děkuji za radu. R.S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
VašekB - (38) - 166.20 (?), 5.5.2009 0:38

Dlouhé nové výhony budou mít v příštím roce plodný obrost který pokvete. Pokud je teď odstraníte, ochudíte se na príští rok s urodou. Po odkvětu udělejte klidně řez a na něj chtělo myslet již dávno a ne až po několika letech. Samozřejmě nikdy není pozdě. Dlouhé výhony třeba 3m se přes léto pěkně skloní dolu pokud nemají po čen šplhat a udělají pěkný deštník. Je i pěkně dekorativní a v příštím roce tyto výhony budou obalené plody. Podívejte se na mém tématu ve foru,,To je nádhera", jsou tam fotky. VašekB.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.164 (?), 12.9.2009 20:06

kiwi arguta i kolomikta by měl mít každý, tak výborné zobání se vyplatí, v šichni ho mají rádi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika