Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Plantáže citronníků, bulváry a zahrady s citrusy, kterých jsem viděl v životě stovky, jsou celou zimu plně olistěné. Samozřejmě pokud neomrznou. Takže citrusy nepovažuji za opadavé stromy. Ačkoliv to, co se pěstuje v českém paneláku za oknem se nikdy nedá plně srovnat s normálním stromkem venku. Přál bych vám vidět citrusové očko, z kterého vyroste za pět let výhon s průměrem 10 cm. Taky mám na Vysočině jeden citronník na jižním okně, ale je to jako kapr v desetilitrovém akváriu. (Velké rostliny zimuji v chladnějším prostředí a od dubna do října jsou venku). Na jižním okně je relativně dobré osvětlení a přitom je tam chladněji než uvnitř vytápěné místnosti. Proto vitální rostliny přežívají. Pokud je však vaše rostlina v popisovaném stavu, vyžaduje chladno a spíše sucho.

Přikládám únorovou fotku citrusů u školy, do které jsem kdysi chodil, a slavnost citrónů na konci zimy (2.3.).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika