Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro I.H.

Ahoj Ivane

Takových odrůd mezi kaki je celkem hodně, co mají plody podobného tvaru a velikosti, jako jsi nám teď představil na tvých fotkách... Podle předběžného odhadu  - vzhledem k té velikosti plodu, k jejich současného vybarvení k tomuto datu ( s ohledem na tvou geografickou polohu) i náznaků jemného řebrování by se mohlo jednat o klasické Tipo.. U mě je teď moje Tipo zhruba ve stejné velikosti i ve stejném stavu vybarvění...

Záleží však také na tom od koho to máš, atd., - skrátka chtělo by to znát trochu více podrobností, aby se to dalo říci s větší určitostí.

Myslel jsem, že to teď na podzim porovnáme společně, ale nějak se mi už nehlásíš... Pořád zaneprázdněný?

Každým pádem jsou to i u tebe pořád ještě velice pěkné plody, a to i navzdory těm mrazům které ty stromky zdecimovaly na jaře...

OK

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika