Zlodějina Kavapo



host - 34.163 (?)
12.6.2015 22:45

Také jsme koupili několik brojlerů, do třetího dne nevydřžela ani polovina, krmeny antibiot. BR1, čistá voda, žádný průvan, teplo, neděláme to poprvé... Jsme přesvědčeni a jen potvrzuji předch. doměnku, že kuřata byla nemocná již v době nákupu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 42.61 (?), 19.1.2015 11:13

Dobrý den, zařazuji se do skupiny nespokojených zákazníků. Z vlastní zkušenosti můžu jen konstatovat, že pokud chce někdo obchodovat se solidním partnerem, tak fi KAVAPO to určitě není. Koupila jsem na konci léta 8 slepiček a kohoutka. Kohout do tří dnů uhynul a jedna slepička do týdne. Zbylé slepice dohromady nesou nyní 1 vejce za 4 dny.Ustájení a krmení je standardní, zděný chlívek a směs. Na opakovanou reklamaci mi nepřišla ani řádka jako by vůbec neexistovali. Po zjištění reklamačních podmínek jsem usoudila, že drobnochovatel si ani neškrtne, protože všechny podmínky jsou cenově možná vyšší, než si pořídit nové hejno od jiného dodavatele. A podle toho se příště budu řídit. A tak za sebe : pozor na Kavapo. Zvažte každý sám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.253 (?), 1.3.2015 18:15

Dobry den musím se také připojit k té velké řadě nespokojenych dne 28 02 15jsem koupil 10 ks slepiček, bohužel jsem je nemohl přebrat osobně, Při přebirání jsem byl velice sklamán myslel jsem že mi přivezli holuby za nehoráznou cenu a to za 180 kč. Budu opravdu apelovat na všechny známé aby si rozmysleli kde koupit.Proč podporovat takovou nehoráznou zlodejinu.Lidi nedejte se okrádat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 246.75 (?), 4.3.2015 6:34

mam stejnou zkušenost z Kavapo, z 20 ks kuřatek brojleru jich během týdne 8 pošlo a další měli v jateční velikosti až kylo rozdílu.Je to tim jak jsem zjistil že kavapo nakupovalo vyselektovaná kuřata od státních rybářu Velke Mezeříčí za cenu 2 kč. a dále je prodávali za 18-23 kč nam.Na reklamaci neberou žádný zřetel jsou to neseriozní obchodníci a proto bacha na ně.  Mário

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 240.122 (?), 24.3.2015 23:14

kupovala jsem u nich vždy krásné a zdravé slepice... na objednání, tak jste mi vystrašili, chtěla jsem zas koupit po pár letech

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 157.60 (?), 24.5.2015 12:29

Ano, kdysi byli naprosto solidní, leč v současné době to je o něčem jiném! Krůty seděly na vejcích ale nevylíhlo se tolik kuřat kolik jsem chtěla a tak že je doplním na honem od Kavapa kalimery co mají v nabídce.K mému úžasu bylo v 10 kuřatech téměř polovina holokrkých a 3 do druhého dne uhynula.Ostatní se zatím drží a dnes jsem čirou náhodou přišla na to, že se dělí na tři skupiny a to nějak Kavapo neřeší.Jsem ze semilska a sehnat 3 denní kuřata je neřešitelný problém protože široko daleko tady nikdo nelíhne!!! Tolik na otázku proč jsou někteří nuceni koupit od zlodějů.Sama jsem pracně sháněla násadu bílých plymutek by se mi nepletly ročníky.Pán mi poskytl 20 vajec neb jich víc neměl ale nevylíhlo se jich tolik kolik jsem potřebovala a není šance v přijatelné vzdálenosti kuřátka sehnat 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 43.119 (?), 13.5.2015 18:41
Dobry den, take se pripojuji ke stiznosti na Kavapo drubezpred tydnem jsme koupili 15 brojlerovych kuric a dnes jich mame jen 9 s tim, ze jedno dalsi nam asi nevydrzi do zitrka. Jsem velici rozzlobena a jen tak to rozhodne nenecham. A kdyz jsme si volali do firmy na stiznost, tak pani byla jeste drza. Nikomu nedoporucuji si u Kavapo drubeze pro jistotu NIC kupovat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 181.113 (?), 11.6.2015 7:30

Musím se také připojit k reakci. Koupili jsme 10 týdeních brojlerových kuřátek a během čtyřech dní mám zůstala jedna. Vše jsme dělali jak jsme měli, dávali jsme jjim krmení, které jsme od nich také koupily a vsadila bych se, že byly nemocné. Opravdu jsem to oplakala. Vůbec nechtěli jíst a pily také málo. Rozhodla jsem se, že je nebudu ani kontaktovat a že na jejich firmu pošlu rovou kontrolu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 11.6.2015 8:07

Jaké konkrétně máte zázemí pro výkrm kuřat-prostor, teplo, světlo... S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.163 (?), 12.6.2015 22:45

Také jsme koupili několik brojlerů, do třetího dne nevydřžela ani polovina, krmeny antibiot. BR1, čistá voda, žádný průvan, teplo, neděláme to poprvé... Jsme přesvědčeni a jen potvrzuji předch. doměnku, že kuřata byla nemocná již v době nákupu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 220.142 (?), 13.5.2015 21:00

Zdravím všechny chovatele. Od Kavapa jsme si loni koupili 5 kuřic, dneska jsou z nich super slepice, všechny zdravé, krásné a dobře nesou. Koupili jsme k nim i kuřata na výkrm - z 10 zbyla po týdnu 3. Tak nevím co s hodnocením...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika