Po slepicích je h



host - 81.143 (?) 
6.4.2019 13:16, zobrazeno: 8021x

Byli jsme kupovat nové slípky. Z toho velkého výběru který na náves přijel jsme si vybrali čtyři a všechny jsou k ničemu. Zajímalo by mě kolik těch slípek bych musel pořídit, aby se aspon jedna vydařila...? Taky máte špatné zkušenosti s nakupováním z pojizdných prodejen a nebo je to u Vás lepší?  Případně kam chodíte vybírat? Loni jsme se spálili také jak na jaře tak i na podzim. Kroměřížsko

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 148.5 (?), 6.4.2019 14:35

Nejsme od vás až tak daleko, takže možná berem slepice i od stejného prodejcewink ale nějak nevím, co myslíte za problém? Slepice se musí nejdříév aklimatizovat, naučit na kurník - vždyť jsou to slípky s drůbežáren, z hal, vystresované... Nesou pak standartně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 4.215 (?), 7.4.2019 7:52

My kupujeme nosnice před snáškou na statku v Prostějově, do měsíce začínají snášet a hlavně- jsou zdravé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 81.143 (?), 8.4.2019 15:24

Už jsemrozhodnutý, že pro příště si koupím raději přímo z líhně mladé kuřata, které si doma vychovám a klidně at snášejí třeba za půl roku. Budou aklimatizované na místo i na krmení. Ale jak jsem zjistil, tak někteří velkoprodejci drůbeže vůbec sami nelíhnou prostě nakupují jinde. Tím odpadne mezičlánek a výsledek bude snad lepší. Doma bych líhnout nechtěl to by se nevyplatilo... tolik jich zase nechci abych kvůli tomu musel pořizovat zázemí... Prostějov nemám daleko, našel jsem i u Třebíče a když budu mít cestu po okolí můžu se stavit i tam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 157.239 (?), 11.4.2019 10:21

A nebudete příliš zklamáni, když bude z kuřátek polovina nebo ještě víc kohoutků? Očkovat je nebudete, nebo to zvládnete sami, či zaplatíte veterinu? SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 157.239 (?), 8.4.2019 12:42

Sami jste si vybrali 4 ks z velkého množství... Jak dlouho jste je pak drželi, než se podle Vašeho názoru projevily nežádoucím způsobem? Co konkrétního se s nimi dělo-průjem, jiný kolaps? Co drůbeži poskytujete-krmení, ustájení...? Jste chovatelé začátečníci, či se touto činností zabýváte dlouhodobě, ba už po generace? To jste šli do nákupu od jednoho prodejce-rozvozce potřetí a vždy fiasko? Zkusili jste alespoń jednou reklamovat? S jakým výsledkem? S opravdovým zájmem pomoci Vám i slepicím SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 180.164 (?), 1.5.2019 6:23

Kupujeme slepice černé ve Studenci, kde tyto /různé/ druhý chovají. Mám jich 25 a jsem s nima maximálně spokojená.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika