Plastová snášedla pro slepice



host - 95.128 (?)
30.1.2018 11:16

Duvod proc zerou vajicka, je jednoduchy... 1) maji nedostatek vapniku - dejte ji treba skorapky od vajicek vysusenych a predem prehlahnute od zbytkoveho bilku... a na jenmno nasekano, aby to slepici nepripinalo, ze to vypada jako to vejce, co snasi...  2) pokud maji treba v okoli mista treba starou budovu,,, tak radi oklofuji zvetlalou omitku... a tak to jsou rady mych babicek a prababicek...  3)  slepice pri snusce na sebe vidi a ta sousedka slepicka treba ji to sni hned jak ji to mokre vyskoci... proto by meli byt prepazky mezi slepicemi...  slepice jsou zvedave,.,,,,,,, tak kukane diskretni a hlavne tmavsi uvnitr, tak slepice pak si nevsima, co ma pod sebou k snedku...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 157.239 (?), 15.4.2015 14:50

...takže původní smysl dodržen?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 213.242 (?), 26.2.2016 9:23

No taky jsem to pořídil na dvě snášecí hnízda, důvod byl ale hlavně ten, že jsem tzv víkendový chovatel slepic,  tzn.  přes týden mají automatické krmení a otvírání a zavílátá kurníku a nemůžu přes týden sbírat vajíčka Slibuju si od toho m,  že vajíčko se vždy odkutálí do chráněné zóny, no je pravda , že jsem k tomu taky nepojal důvěru, já by jsem na to asi taky nešel snášet  smiley, ale taky nejsem slepice :sad, no tak uvidim nebylo to nějak drahé tak maximálně na to dám po čase seno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 157.239 (?), 26.2.2016 11:01

...mimo jiné-nehrozí zmrznutí vajec? S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 213.242 (?), 26.2.2016 12:24

kurník mám velmi dobře zateplen zvláště v oblastí snášecích hnízd a mam tam malé přitápění když teplote vyleze více ja - 5 %  tak tohle je v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 95.128 (?), 30.1.2018 11:16

Duvod proc zerou vajicka, je jednoduchy... 1) maji nedostatek vapniku - dejte ji treba skorapky od vajicek vysusenych a predem prehlahnute od zbytkoveho bilku... a na jenmno nasekano, aby to slepici nepripinalo, ze to vypada jako to vejce, co snasi...  2) pokud maji treba v okoli mista treba starou budovu,,, tak radi oklofuji zvetlalou omitku... a tak to jsou rady mych babicek a prababicek...  3)  slepice pri snusce na sebe vidi a ta sousedka slepicka treba ji to sni hned jak ji to mokre vyskoci... proto by meli byt prepazky mezi slepicemi...  slepice jsou zvedave,.,,,,,,, tak kukane diskretni a hlavne tmavsi uvnitr, tak slepice pak si nevsima, co ma pod sebou k snedku...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika