Kdo mi zabíjí slepice?



host - 168.68 (?)
16.7.2013 21:42

Nevím, ale ježek není schopen zabít slepici, pouze ji vyžere, je-li třeba před tím usmrcena kunou.  Marie

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
   
host - 143.28 (?), 1.6.2013 20:47

Slepice byla vyžraná od zadku, vytrhané střeva, zůstal jen dutý skelet s dírou zezadu? Je to kanibalismus, žerou se navzájem. Z 9 slepic od dvou prodejců mi zůstaly 3. Slepice z drůbežárny P... se povraždili navzájem a po dokoupení od dalšího chovatele povraždili i tyto. Poslední žije sama ve výběhu se stafordširským terierem a říkáme jí Kájínek :-).  Opakuji: žije ve výběhu se stafordem :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.146 (?), 1.6.2013 21:48

Kdo s koho?

Jsem zvědav na výsledek. :-)

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.68 (?), 16.7.2013 21:42

Nevím, ale ježek není schopen zabít slepici, pouze ji vyžere, je-li třeba před tím usmrcena kunou.  Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.182 (?), 30.7.2013 18:42

Dnes jsem našla zakouslou slepici, odpoledne,asi 13,30. pár dalších slípek chybělo, další i z kohoutem v kurníku v koutku, ani nepípli.Za další tři hodiny vylézaliostatní. nemohla jsem pochopit, cose stalo, když peří bylo jen z té jedné, poostatních ani peříčko.Z té zakouslé byly střeva vytrhaná. Myslím že jsem příchodem nějakou mršku vyrušila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 9.182 (?), 13.8.2013 20:13

Dva dny na to, jsem brala kolo z garáže, a za mnou nějaký pískot, poskakování.Říkám si ti ptáci to přehání,"po zahradě se prohání konipásci", otočím se..a ony dvě mladé kuny, si vesele poskakovaly, lekly se a utekly zpátky k potůčku. Byly nějaké urousané, asi se v horku chladily. Syn sice říkal, že to mohly být ondatry. Ale dávno jsem tu žádnou neviděla...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 85.5 (?), 15.8.2013 22:16

ahoj jednou jsme resily zahadne mizeni slepicek a roztrhane slepicky a prisly jsme na to jak skodnou zastrasit, zeleza jsou zakazane tak jsme prisly na efektivni zpusob ktery zazene lisku, kunu, lasici, a zde je rada... zajedte si do ZOO a pozadejte o lvi nebo tygri trus, peclive dane hovinka rozhazejte kolem kurniku a plotu pekne nesetrete a zarucuju vam ze liska a jina skodna se tam jiz neukaze, protoze podle pachu si bude myslet ze v kurniku zije neco vetsiho a kdy to nani ten lev vybehne nebo tygr :)) u nas to zabralo uplne spolehlive a od te doby mame naprostej klid a sousedum se slepicky dale straci nebo je nachazeji roztrhane

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.33 (?), 5.12.2014 18:39

Rejsec je nejdravější a nejžravější zvíře na světě! pohybuje se poblíže vody, potoků, řek.V zubech má jed! Je k nepoznání od obyčejného rejska.
Sousedka si udělala králikárnu těsně u potoka, a pak jen chodila a stěžovala si: mně něco žere králíky, hlavně mladé. Já se jen smál, viděl jsem v potoce v Plesné mezi krami ledu pod vodou rejdit malé černé myšky.

Jinak, když slepic či holubů je povražděno hodně, najednou, tak takový masakr bývá od Tchoře.Jiný soused ho chytil do želez a já se přišel podívat právě když už skoro vychladl. Hrůza, lezly po něm blechy, klíšťata a kdovíco, jen se to hemžilo.čili čerstvě zabité zvíře není moc dobré nechávat uvnitř, nebo těsně za dveřmi jak nám to dělá kočka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 40.135 (?), 23.8.2017 11:24

Předevčírem jsem takhle za soumraku ježka nachytal, držel zdravou kuřici předníma packama a pokoušel se jí strhnout na zem a za živa okusovat, tak jsem ho s nadávkami sundal a poponesl dál. Hloupě jsem si myslel, že náhodou přišli do styku a ježek útočil v obraně. Včera v noci se to opakovalo a ježkovi se podařilo kuřici zabít, vyžral jí obsah břišní dutiny a mozek.  Dneska si na něj počkám a jestli se to bude opakovat, už se to znovu opakovat nebude, nasral mě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 157.239 (?), 23.8.2017 12:46

Neumíte drůbež zabezpečit tak, aby z Vás nebyl ježčí nepřítel? Tomu nevěřím! SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 119.247 (?), 23.8.2017 23:37

yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika