Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
také se připojuji, dobrý večer, dnes jsou tomu tři měsíce co jsem koupila slepičky, které měly začít snášet do dvou měsíců, dnes je krmím už tři měsíce a vajíčko od nich žádné už jsem kupovala několikrát, nikdy problém nebyl krmím - pšenici - pečivo- brambor- vitamíny, nyní dávám směsku N1 a roboran, pšenici, koupila jsem od chovatelů, kteří objíždějí města-vesnice, neměla jsem vůbec možnost si je prohlédnout pan je napočítal dal do přepravky, šup šup mám zpoždění tento prodej se mě ještě nestal, doma jsem zjistila, že jsou to miminka... za kč 180,- měla jsem na sebe zlost, do tří dnů jedna odešla... nechci dávat vinu prodejcům, nevím kde se stala chyba, že prodejci nás klamou... no příště už si dám fakt pozor minulý týden jsem chtěla dokoupit slepičky,, před snáškou,, do 14 dnů vám budou snášet paní, říkal prodejce cena kč 170.- tak jsem mu poděkovala, že nemám zájem o taková miminka, za takovou cenu s pozdravem... chovatelka
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika