Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, po desetiletých zkušenostech s chovem slepic jsem změnila dodavatele právě na Kavapo. Na zkoušku. Slepičky mi přivezl manžel z výdejního místa, takže nemůžu hodnotit rozvoz. Kuřice byly plaché (ostatně jako kterékoliv před tím), ale čisté. Krmila jsem směsí pro kuřice (bylo doporučeno po dobu, dokud nezačnou snášet kvůli dobrému růstu). Z kuřic vyrostly krásné slepice, které nesou soustavně téměř bez přestávek již druhým rokem. Na rozdíl od předchozích chovů, tyto slepice se neozobávají a když nějaká odejde na pravdu boží, tak to dává dopředu vědět obrovskými vejci. A při srovnání s minulými roky, tyto slepičky umírají plně opeřené a neoškubané. Což za deset let zkušeností neznám. Z Kavapa si objednávám již podruhé a jsem opravdu spokojena.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika