Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdeňko, z Vašeho dotazu jsem celkem zmatená. Na jedné straně se ptáte co můžete pro slepice udělat, aby chuděrky netrpěly a straně druhé nejste ochotná jim koupit pšenici.. která je pro ně nejdůležitější částí stravy... fakt tomu nerozumím. Co bude až dojde další? Bez vody se také neobejdou.

Nehledě na to, že pokud Vám voda zamrzá v kurníku, tak Vám ty dvě slepice stejně brzo pojdou s omrzlinami.

Já Vás nechci soudit, ale.. něco mi tu nesedí... slepice nejsou Vaše, tak je můžete vrátit. Pokud je dotyčný nechce nebo odmítá převzít, tak si buď udělejte polívku a nebo se o ně pořádně postarejte. Hm.

Dvě slepice si nedokáží vyrobit dost tepla, aby neprochladly... mmch protože je jim zima, tak málo nesou. S dostatkem solidní stravy, přístupem k vodě a v teplejším prostředí by těch vajec bylo zhruba 7x víc. Samozřejmě mj. u zdravých slepic.

Tomuhle nerozumím.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika