Pěstování malin na balkone



host - 71.48 (?)
28.9.2006 21:18

Maliny na balkoně rostou velmi pěkně, mám je ve starých neckách na prádlo, dlouhých 180cm. Sice jsem tam musel dát asi 8 pytlů hlíny, ale maliny rosdí a vytvářejí nové odnože. Je s podivem, že plody netrpí umělým prostředím, asi je to častým přihnojením. Odnožemi zásobuji své známé. Za léto až do podzima sklidím asi 20 kg malin.Odrůdu nevím, ale rodí dvakrát.

J. Jeřábek, Hostivice

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 45.34 (?), 28.9.2006 20:26, zobrazeno: 19319x

Chtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s pěstováním malin na balkoně. Jde to? poraďte prosím.

Díky předem

Tamara

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 71.48 (?), 28.9.2006 21:18

Maliny na balkoně rostou velmi pěkně, mám je ve starých neckách na prádlo, dlouhých 180cm. Sice jsem tam musel dát asi 8 pytlů hlíny, ale maliny rosdí a vytvářejí nové odnože. Je s podivem, že plody netrpí umělým prostředím, asi je to častým přihnojením. Odnožemi zásobuji své známé. Za léto až do podzima sklidím asi 20 kg malin.Odrůdu nevím, ale rodí dvakrát.

J. Jeřábek, Hostivice

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.34 (?), 1.10.2006 8:05

Děkuji za odpověď. Jen ještě doplňující dotaz. Sázel jste na podzim nebo až na jaře?

Hezký den

Tamara

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 71.48 (?), 1.10.2006 9:18
Sázel jsem je v září, první plody byly v létě, více zase koncem září, pak to už rodilo celé léto, ve dvou vlnách. Chce to ale ne ani zálivku jako hnojiva. Cererit třikrát v roce, na zimu, pak v dubnu a v červnu. Hlavně velkou nádobu a spíše vápenitou půdu. 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika