Jiaogulan



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 89.30 (?) 
29.2.2008 10:29, zobrazeno: 53063x

Mátě někdo zkušenosti s pěstováním této rostliny na zahradě?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 43.230 (?), 4.4.2008 9:36

Koupil jsem dvě rostlinky a rád bych se dozvěděl také, jak pěstovat venku, ale i v interiéru. Za radu děkuji. Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 185.31 (?), 29.4.2008 12:29

neni s ni problem, klidne ji muzete pestovat venku. Vyhovuje ji polostin, nejlepe vyhodni strana pergoly. Pres leto vyroste asi do dvou metru, pak ji muzete prenest domu, nebo i nechat na zahrade. Na jare spolehlive znovu obrazi. Vyhovuje ji zimni zahrada, ale pry vydrzi i v byte na jiznim okne bez topeni. Jenom se musi pravidelne rosit, snad jednou za 3 tydny?? a zalevat. Potrebujete minimalne 2 rostlinky, tedy pokud chcete plody. Ale take ji muzete pestovat jen kvuli listum na caj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 27.226 (?), 25.5.2008 7:51
No já ji koupil před čtrnácti dny u Starkla, zasedil do květináče, dal ven. Ale zatím nepozoruji, že by nějak povyrostla. Dva metry za rok je pěkný přírustek, ale zatím... Nebo se jí u mě nedaří? Je potřeba nějaká zvláštní péče? Třeba hnojení??
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 15.73 (?), 27.5.2008 8:43

také to mám od Starkla, zatím jen v květináči. nevím zda za tu krátkou dobu povyrostla, to asi ne, ale je pěkně zelená, nejeví zmámky uvadání, tak uvidíme :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 81.235 (?), 28.5.2008 12:37

Já jsem už také rostlinku obdržel, zasadil na zahradě a do druhého dne ji komplet sežrali slimáci. Starkl už má vyprodáno. Nevíte, kde by se ještě dal jiagolun sehnat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 76.239 (?), 31.5.2008 16:35

Mám jej také od Starkla. Je v závěsném květináči 2 měsíce a už má šlahouny asi 6. Nejdelší má přes 70 cm. Pod kořeny má hrst kravského granulovaného hnoje je u stropu proskleného balkonu. Denně větrám, mívá tam teploty, když svítí slunce 30 stup. Jednou týdně doplním 1.5 l vody.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 83.76 (?), 2.8.2008 13:57

Ahoj zahradníci,

já ji mám od  Zahradnictví Krulichovi. Zatím moc neroste, ale snažíme se obě. Má mít dobrou humózní půdu a polostín. Když jsem ji měla v pergole, šla docela dobře, ale chtěla jsem jí polepšit a dala ji na slunce - to jí nevyhovuje. Tak se učíme.

Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 15.73 (?), 5.6.2008 16:57

tak nejen ze pekne roste, ale za tyden uz si pustil nekolik slahounu a zda se, ze se mu dari dobre

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 180.18 (?), 10.6.2008 11:43

Tak já se taky připojím. Mám také rostlinku a mám ji venku v květináči..pustila jeden šlahoun tak jsem ji pořád stáčela do kola po zemině a u lístečků co leželi na té zemině pustila kořínky a další šlahouny.na zimu dám domů.ale nevím jak připravím čaj.jestli mám ty lístečky nejprve usušit či je můžu použít čerstvé a hlavně kolik.jak to používáte vy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika