Angrešt Tanja, Rodnik, Kameniar, Niesluchowsky



host - 32.204 (?)
11.5.2019 6:18
Mám Niesluchowského a od loňska i Kameniara. Niesluchowski spolehlivě odolný k padlí, ale mám na dobrém místě- nikdy ani lístek či plůdek napadený. Kameniar zatím vypadá taky že bude ok. Mám dva roky také Krasnosliavjanského a ten letos měl dva plůdky napadené v tom vlhkém máji co letos je. Jinak dobré místo je kde není moc velkých stromů i keřů a vítr tam může v převladajicich směrech volně pofukovat, proudit a spíše zvýšená část terénu. Zdar K.z B.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 197.10 (?), 6.5.2019 21:43, zobrazeno: 2252x
Dobrý den, má někdo zkušenosti s výše uvedenými odrůda i angreštu? Můžete je porovnat co se týče chuti a odolnosti vůči chorobám? Díky. Happy.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 32.204 (?), 11.5.2019 6:18
Mám Niesluchowského a od loňska i Kameniara. Niesluchowski spolehlivě odolný k padlí, ale mám na dobrém místě- nikdy ani lístek či plůdek napadený. Kameniar zatím vypadá taky že bude ok. Mám dva roky také Krasnosliavjanského a ten letos měl dva plůdky napadené v tom vlhkém máji co letos je. Jinak dobré místo je kde není moc velkých stromů i keřů a vítr tam může v převladajicich směrech volně pofukovat, proudit a spíše zvýšená část terénu. Zdar K.z B.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.161 (?), 12.5.2019 21:02
Niesluchowskeho mám a hledám k němu ještě další chutnou a odolnou odrůdu, která by dozrávála v jiném termínu. Happy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 32.181 (?), 22.5.2019 12:25
Krasnosliavjanská chytá v tomto čase deště padlí čím dál víc. Naštěstí jen plody. V loni nebylo nic, bylo čisto. K.z B.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika